O mnie

Maciej Ćwik – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży. Przyjmuję w ramach prywatnej praktyki oraz współpracuję z Centrum Psychiatrii ANIMA w Rzeszowie i w Kolbuszowej oraz Centrum Medycznym LUX MED w Rzeszowie.

Jestem absolwentem psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu psychoterapii w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego i uzyskałem Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Odbyłem też studia podyplomowe z zakresu Profilaktyki i Terapii Uzależnienia od Narkotyków na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Mam również doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi. Pracowałem w Centrum Leczenia Uzależnień w Rzeszowie, gdzie prowadziłem terapię indywidualną i grupową w trybie ambulatoryjnym oraz stacjonarnym.

Pracuję pod stałą superwizją indywidualną Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz grupową Psychoanalityka Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Podkarpackiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.